چگونگی تعریف شماره‌های داخلی بر روی دکمه‌های DSS تلفن‌های پاناسونیک

در اين مطلب مي‌خواهيم نحوه تعريف شماره‌هاي داخلي بر روي DSS هاي تلفن‌ پاناسونيک را آموزش دهيم. يکي از سوال‌هاي متداول ، تعريف دکمه‌هاي DSS (دسترسي سريع) مي‌باشد. بارها اين سوال پرسيده شده که چطور مي‌توان به تلفني که در اتاق ديگري در حال زنگ خوردن است پاسخ داد؟
يکي از راه‌ها تعريف شماره‌هاي داخلي بر روي دکمه‌هاي دسترسي سريع مي‌باشد. براي اين منظور، ابتدا کليد Program و سپس DSS مورد نظر که قرار است داخلي بر روي آن تعريف شود را فشار مي دهيم. بعد عدد 1 را وارد کرده و سپس شماره داخلي را شماره گيري مي‌کنيم و در نهايت کليد Auto Dial يا Store را فشار مي دهيم.
پس از طي اين مراحل، چراغ دکمه‌ي DSS در هنگام زنگ خوردن داخلي مورد نظر، به صورت چشمک زن در مي‌آيد و شما با فشردن اين کليد مي‌توانيد به آن داخلي پاسخ دهيد. همچنين براي برقراري تماس داخلي و يا Transfer کردن، نياز به گرفتن شماره داخلي نمي‌باشد و فقط با زدن دکمه دسترسي سريع مورد نظر، تماس برقرار مي‌شود. در نظر داشته باشيد اين روش براي تلفن‌هاي ديجيتال و هايبريد پاناسونيک قابل استفاده مي‌باشد.
حالا قصد داريم تا به شما روال تعريف خطوط شهري را بر روي دکمه هاي مذکور آموزش دهيم.
براي اين کار ابتدا کليد Program را زده و دکمه‌ي DSS مورد نظر را براي تعريف شماره تلفن مي‌فشاريم. تا اين مرحله، روند براي تعريف شماره تلفن شهري و داخلي مشابه هم مي باشد. در ادامه عدد 2، سپس عدد 9 و بعد از آن شماره تلفن شهري را شماره گيري مي کنيم و در آخر کليد Auto Dial يا Store را مي زنيم.
آموزش تعميرات ماشينهاي اداري
مزيت تعريف شماره‌ تلفن هاي پر کاربرد بر روي دکمه‌هاي دسترسي سريع اين است که به راحتي در دسترس قرار مي گيرند و در صورت نياز مي توانيد فقط با فشردن دکمه‌ي مورد نظر، با شماره تعريف شده تماس برقرار نماييد.

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ